4RW95EA
HP Z2 G4 Intel Core I5-8600 3.10Ghz, 16GB DDR4, 256GB SSD, Quadro P1000, Win 11 Pro
7 Producten op voorraad
HP Z2 G4 Mini Workstation
Processor: Intel Core i5-8600 3.10GHz
RAM: 16GB DDR4 (2x8GB) DDR4
SSD: 256GB SSD
Videokaart: P1000
OS: Windows 11 Pro
Garantie: 36 maanden
Waarom kiezen voor een HP Z Serie Workstation?
-Eenvoudige configuratie
-Betrouwbaar
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
7 Producten op voorraad
4RW95EA
Refurbished
opmerkelijk klein en veelzijdig apparaat dat single- en multi-threaded software kan verwerken. Met de mogelijkheid om de nieuwste technologie en personeelseisen te ondersteunen, is dit een logische keuze voor de moderne werkplek.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Z2 G4 Mini Workstation |
| Processor : | Intel Core i5-8600 3.10GHz |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 6 |
| Klokfrequentie : | 3.10 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4.30 GHz |
| Interne geheugen : | 16GB DDR4 (2x8GB) DDR4 |
| Opslag : | 256GB SSD |
| Videokaart : | Quadro P1000 |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Aansluitingen : | DisplayPort, Netwerkkaart |
| Socket : | LGA 1151 (Socket H4) |
| Hoogte : | 58 mm |
| Breedte : | 216 mm |
| Diepte : | 216 mm |
| Gewicht : | 2.04 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
